HAKKIMIZDA

Uf-Or Metal 2005 yılında İVEDİK OSB’ de 1000 m2 kapalı alanda üretime başlamıştır. 2015 yılından itibaren Ankara Kazan’ da bulunan 5.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasını açarak üretim kapasitesini katlamıştır. Gerçekleştirdiği birçok proje ile sektörün dışa bağımlılığını bitirerek, yerli üretimde öncü kaliteye sahip bir firma olarak adını üst sıralara taşımıştır.

MİSYONUMUZ

Dürüst, çalışkan ve dinamik kişilerden oluşan kurumsal bir yapı sayesinde firmamızın sürekliliğini sağlamak, tüm müşterilerimizin memnuniyetini temel alarak güvenli bir ticari ortam yaratmak, teknolojiyi takip ederek yeni teknolojinin üretim sürecine dâhil edilmesini sağlamak ve elektrik sektöründe ihtiyaç duyulan her ürün tipini müşteriye ulaştırarak, ürün çeşitliliğiyle pazarda fark yaratmak.

VİZYONUMUZ

İmalat sürecimizi teknolojik gelişmelere göre sürekli yenileyerek, sektörde görülen en yenilikçi ve yaratıcı akımlara uyum sağlamak ve elektrik sektöründe fark yaratan cazip tasarımlarımızla müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayarak, bu sayede müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak.

 

 

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Ufor Metal, iş süreçlerinin tüm aşamalarında ulusal ve uluslararası standartları benimsemektedir. Mükemmellik anlayışını ile sahip olduğu tecrübe ve birikimi ile yurt içindeki saygınlığını devam ettirme hedefiyle faaliyet göstermektedir. Müşterilerinin istedikleri şartları ve yasal mevzuatları sağlarken, hep aynı kalitede ürünü üretmeyi taahhüt ederek hizmet vermektedir.

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapan Ufor Metal ürünlerine uygulamış olduğu rutin ve tip testler, sertifikalar ile de kalitesini belgelendirmiştir. Ufor Metal ürünlerini, TSE ve ISO belgeleri ile standartlara göre uyarlamaktadır.

 

YUKARI